اخبار و رویدادها

واکنش امارات به اخبار مربوط به کشته شدن وزیر خارجه این کشور

به گزارش خبرنگاران به نقل از روسیاالیوم، انور قرقاش وزیر مشاور در امور خارجه امارات به اخبار مربوط به کشته شدن عبدالله بن زاید آل نهیان وزیر خارجه این کشور واکنش نشان داد.

21 تیر 1399

پیشنهاد فدراسیون کشتی ایران به اتحادیه جهانی ارائه شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون کشتی، با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعلیق فعالیت های ورزشی، فدراسیون کشتی، دستورالعمل برگزاری تمرینات و مسابقات را در شرایط ایمنی و بهداشتی برای حفظ کشتی گیران از این ویروس خطرناک تهیه و بعنوان پیشنهاد به منظور...

20 تیر 1399

رهبران دینی جهان در خصوص مقابله با کرونا گفتگو کردند

به درخواست مراکش، سازمان ملل نشستی را با حضور رهبران دینی جهان اعم از رهبران مسلمانان، مسیحیان و یهودیان در خصوص مقابله با شیوع ویروس کرونا برگزار کرد.

19 تیر 1399

ارتش سوریه یک نقطه نظامی مهم را پس گرفت

ایسنا نوشت: نیروهای ارتش سوریه، گروه های تروریستی را که به یک ایست بازرسی در روستای الطنجره در شمال دشت الغاب در شمال غرب حماة حمله نموده بودند، متحمل شکست سنگین کردند.

18 تیر 1399

کارزار مخفیانه جمهوری خواستار برای شکست ترامپ در انتخابات

یک رسانه آمریکایی از تشکیل کارزاری در حزب جمهوری خواه برای حمایت از رقیب دونالد ترامپ در انتخابات نوامبر 2020 خبر داده است.

16 تیر 1399

مغز انسان تجربیات بیداری را هنگام خواب مرور می نماید ، اثبات یادگیری در حال استراحت

دانشمندان اولین شواهدی را یافته اند که نشان می دهد مغز انسان در زمان خواب برای خودش تصاویری از زمان بیداری را پخش می نماید.

14 تیر 1399

پنج سال حبس برای ناقلان عمدی ویروس کرونا در عربستان

وزارت کشور عربستان از تعیین مجازات حبس و پرداخت جریمه برای کسانی که عامدانه باعث انتقال ویروس کرونا به دیگران شوند، خبر داد.

13 تیر 1399

شمار کل قربانیان کووید-19 در ترکیه به 3461 تن رسید

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، داده های وزارت بهداشت ترکیه در روز دوشنبه از سیر نزولی موارد مرگ ناشی از ابتلا به ویروس کووید -19 در این کشور اطلاع داد.

12 تیر 1399

سخنگوی وزارت خارجه درگذشت دریابندری را تسلیت گفت

سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به نثر بی مانند استاد نجف دریابندری، درگذشت وی را به بازماندگان محترم و اهالی ادب تسلیت گفت.

12 تیر 1399

فاصله زمان ثبت نام کاندیداها تا روز برگزاری انتخابات اصلاح شد

مجلس شورای اسلامی تصویب کرد که فاصله زمانی ثبت نام داوطلبان تا روز اخذ رأی حداقل 3 ماه باشد.

11 تیر 1399

فراکسیون های سیاسی عراق شب توافق می نمایند و روز به هم می زنند

فضای شادی که حین مکلف شدن مصطفی الکاظمی به تشکیل دولت از سوی رئیس جمهوری و با حضور رهبران سیاسی حاکم بود تا به امروز به هیچ پیشرفت واقعی در تشکیل دولت جدید منجر نشده است

10 تیر 1399

جزئیات تازه از دستگیری پلیس پاکستانی که به جاسوسی برای هند متهم است

اسلام آباد ضمن بازداشت یک افسر پلیس در شهر کراچی مدعی شد این فرد اطلاعاتی را به سازمان های امنیتی هند ارائه نموده است.

10 تیر 1399

آشنایی با هزینه سفر به زوریخ

آشنایی با هزینه سفر به زوریخدر این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران درباره آشنایی با هزینه سفر به زوریخ ،سخن خواهیم گفت.

8 تیر 1399

حسان دیاب نسبت به تحرکات مشکوک برای ایجاد آشوب در لبنان هشدار داد

نخست وزیر لبنان نسبت به تحرکات مشکوک برای فتنه انگیزی بین مردم و ارتش لبنان و تخریب موسسات و اماکن دولتی در این کشور هشدار داد.

7 تیر 1399

حسینی و تهرانی در یک قاب ، بی همه چیز کلید می خورد

پیش فراوری فیلم سینمایی بی همه چیز تازه ترین تجربه کارگردانی محسن قرایی با ترکیب متفاوتی از بازیگران شروع شد.

7 تیر 1399

ایالات غیر متحده آمریکا!

رسانه ها هر روز در کنفرانس های خبری به ترامپ یادآوری می نمایند که پادشاه ایالات متحده نیست و ایالت ها هر کدام به فکر نجات مردم خودشان از این بحران هستند و به صورت جداگانه و به دور از چشم دولت فدرال از کشور های دیگر تجهیزات پزشکی و درمانی سفارش می دهند....

6 تیر 1399

موشن گرافیک حامیان معترض منتشر شد

موشن گرافیک جدید خانه طراحان انقلاب اسلامی با محور انعکاس صدای مردمی که طی روزهای اخیر در راهپیمایی های باشکوه حمایت از اقتدار و امنیت کشور حضور یافتند، منتشر شد.

5 تیر 1399

راهنمای سفر به ازمیر ترکیه سرزمین ویرانه های روم

راهنمای سفر به ازمیرازمیر یکی از شهرهای توریستی کشور ترکیه می باشد . شهر ازمیر سومین شهر عظیم ترکیه بعد از استانبول و آنکارا می باشد و دارای موقعیت ممتاز به عنوان شهری تجاری، صنعتی و بندری است . در این مقاله راهنمای سفر به ازمیر ترکیه را برای شما آماده...

4 تیر 1399

حمایت 50 میلیاردی بنیاد مستضعفان از کارگران فصلی و دستفروشان خوزستانی

بنیاد مستضعفان برای یاری به کارگران فصلی، دستفروشان خوزستانی و اصناف خرد آسیب دیده بر اثر شیوع کرونا مبلغ 50 میلیارد ریال اختصاص داد.

3 تیر 1399

راهکارهای عراق برای مقابله با ویروس کرونا موفقیت آمیز بوده است

به گزارش خبرنگاران به نقل از السومریه، عادل عبدالمهدی نخست وزیر دولت پیشبرد امور عراق سخنانی را در خصوص مقابله این کشور با شیوع ویروس کرونا عنوان کرد.

3 تیر 1399
تعداد: (523)