اخبار و رویدادها

نخستین موزه فرش در متروی تهران به بهره برداری رسید

فاز نخست بهره برداری از موزه فرش ایران در متروی تهران به مرحله اجرا رسید.

28 فروردین 1400

اقتصاد بدون نفت ابتکار عظیم دکتر مصدق بود

به گزارش خبرنگاران درباره نهضت ملی شدن نفت در ایران، فلسفه سیاسی-تاریخی که در دل آن نهفته بود و جریانات و آثار و پیامدهای آن، سخن بسیار گفته شده است. همچنین، سیاست اقتصاد بدون نفت که در اولین مراحل پس از پیروزی اولیه از طرف دولت رسمی روز اتخاذ شد، از جانب...

26 فروردین 1400

مردم به صورت مجازی خرید نمایند

سخنگوی وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه از مردم می خواهیم تا حد امکان به صورت مجازی خریدهایشان را انجام دهند، گفت: در عین حال در صورت احتیاج به خرید حضوری حتما پروتکل های بهداشتی را رعایت کنید.

25 فروردین 1400

سال 99؛ سال محک تاب آوری اقتصاد و جامعه

تهران (پانا) - رییس کل بانک مرکزی در پیغام نوروزی خود نوشت در سالی که پشت سر گذاشتیم، در کنار تمامی سختی های به دلیل کرونا و فشاری که از ناحیه تحریم ها به مردم به ویژه طبقات ضعیف و کم درآمد جامعه از نظر معیشتی وارد شد، سال محک تاب آوری اقتصاد و جامعه بود.

25 فروردین 1400

برنامه بازی های کوپا آمه ریکا 2021 اعلام شد

کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی برنامه بازی های کوپا آمه ریکا را اظهار داشت.

22 فروردین 1400

توصیه هایی برای پیشگیری از ابتلا به کرونا در آرایشگاه ها

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور توصیه هایی را جهت پیشگیری از ابتلا به کرونا هنگام مراجعه به آرایشگاه ها، بیان کرد.

21 فروردین 1400

مردم این استان بیشتر وارد بورس شدند

تعداد نفرات سجامی شده در خراسان رضوی نسبت به استان های دیگر بیشتر و در قم نسبت به استان های دیگر کمتر بوده است. تهران نیز با 499 هزار و 482 کد، در رتبه دوم واقع شده است.

20 فروردین 1400

پیغام تسلیت رهبر انقلاب در پی درگذشت حاج محسن آقا قلهکی از معتمدین امام خمینی در بازار

خبرگزاری خبرنگاران- در پی درگذشت آقای حاج محسن آقا قلهکی از بازاریان متدین و معتمدین امام خمینی در بازار، رهبر معظم انقلاب اسلامی پیغام تسلیتی صادر کردند.

19 فروردین 1400

ITC شهریار مغانلو صادر شد

خبرگزاری خبرنگاران- مجوز بازی مهاجم جدید تیم فوتبال پرسپولیس صادر شد و این بازیکن مسئله ای برای همراهی تیمش ندارد.

18 فروردین 1400

بخشنامه دستمزد 1400 ابلاغ شد

به گزارش خبرنگاران، حاتم شاکرمی، معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز گذشته از امضای بخشنامه دستمزد سال 1400 توسط شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اطلاع داد و اضافه نمود: تا خاتمه وقت اداری امروز بخشنامه را ابلاغ خواهند کرد.

17 فروردین 1400

مهلت ثبت نام در آزمون ورودی ارشد دانشگاه معارف اسلامی امشب سرانجام می یابد خبرنگاران

مهلت ثبت نام در آزمون ورودی اختصاصی کارشناسی ارشد سال 1400 دانشگاه معارف اسلامی امشب 20 اسفند ماه 99 سرانجام می یابد.

16 فروردین 1400

سفیر سوریه سفر بشار اسد به مسکو را تکذیب کرد

ریاض حداد سفیر سوریه در روسیه ادعای بعضی رسانه ها مبنی بر سفر بشار اسد رییس جمهوری کشورش به مسکو برای مداوای کرونا را تکذیب کرد.

14 فروردین 1400

تردد کامیون ها در مرز ایران-ترکیه تسهیل شد

اعلام اخیر مسئولان گمرک ایران از این حکایت داشت که در گمرک مرزی بازرگان صف طولانی کامیون های حاوی کالا تشکیل شده بود که به بیش از 500 دستگاه می رسید.

13 فروردین 1400

درخواست سوئیس برای گسترش سرمایه گذاری در ایران

مارکوس لایتنر، سفیر سوئیس در ایران در ملاقات با محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور از تقاضای شرکت های سوئیسی برای حضور و سرمایه گذاری در ایران سخن گفت و خواهان برطرف موانع گمرکی و ... شد.

8 فروردین 1400

خبرنگاران طرح جامع مدیریت پسماند در شرکت گاز ایلام اجرایی شد

ایلام - خبرنگاران - مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از اجرای طرح جامع مدیریت پسماند در این مجموعه اطلاع داد و گفت: این شرکت در راستای صیانت از محیط زیست و توسعه پایدار، طرح جامع مدیریت پسماند را تعریف و اجرایی نموده است.

7 فروردین 1400

رضازاده مشاور عالی سبک رزمی k.p.f کشور: نخبگان رشته رزمی در مدارس جذب می شوند خبرنگاران

همایش عظیم تجلیل از مربیان ورزشی رشته رزمی k.p.f استان مازندران با حضور استاد عظیم مسعود رحیمی رئیس سبک کشور، مرادی دبیر و رضازاده مشاور عالی سبک ایران و همچنین با حضور پر رنگ اعضای محترم شورای راهبردی و مسئولین کمیته های کشوری، با همراهی خانواده های این...

6 فروردین 1400

نشست خوبی بود؛ بازار باثبات است

وزیر نفت پس از خاتمه چهاردهمین نشست وزرای نفت و انرژی اوپک پلاس، با مثبت ارزیابی کردن این نشست، گفت: وضع بازار هم اکنون باثبات است.

4 فروردین 1400

خبرنگاران رعایت پروتکل های بهداشتی همچنان موثرترین راهکار مقابله با کرونا

تهران - خبرنگاران - رییس شبکه بیماری های ویروسی ایران برلزوم رعایت اصول بهداشتی برای پیشگیری از ویروس کرونا تاکید کرد و گفت: همچنان موثرترین راهکار برای مقابله با بیماری کرونا حتی نوع انگلیسی آن، رعایت پروتکل های بهداشتی است.

4 فروردین 1400

استفاده از سمعک زوال عقل را به تأخیر می اندازد

محققان دریافتند، استفاده از سمعک می تواند بروز زوال عقل در افراد دارای مسائل شنوایی را تا پنج سال به تأخیر بیندازد.

3 فروردین 1400

حمله تند وکیل پرونده عیسی آل کثیر به یحیی گل محمدی

امیر ساعد وکیل، مشاور حقوقی و وکیل باشگاه پرسپولیس که مدتی قبل همکاری اش با این باشگاه را انتها داد، درباره خبری که به تازگی درباره پرونده عیسی آل کثیر منتشر شده و همچنین برخی اتفاق های مربوط به این پرونده مطالبی را مطرح نمود که متن دفاع او از خودش در...

2 فروردین 1400
تعداد: (770)