اخبار اقتصادی

شمار کل قربانیان کووید-19 در ترکیه به 3461 تن رسید

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، داده های وزارت بهداشت ترکیه در روز دوشنبه از سیر نزولی موارد مرگ ناشی از ابتلا به ویروس کووید -19 در این کشور اطلاع داد.

12 تیر 1399

آشنایی با هزینه سفر به زوریخ

آشنایی با هزینه سفر به زوریخدر این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران درباره آشنایی با هزینه سفر به زوریخ ،سخن خواهیم گفت.

8 تیر 1399

ایالات غیر متحده آمریکا!

رسانه ها هر روز در کنفرانس های خبری به ترامپ یادآوری می نمایند که پادشاه ایالات متحده نیست و ایالت ها هر کدام به فکر نجات مردم خودشان از این بحران هستند و به صورت جداگانه و به دور از چشم دولت فدرال از کشور های دیگر تجهیزات پزشکی و درمانی سفارش می دهند....

6 تیر 1399

موشن گرافیک حامیان معترض منتشر شد

موشن گرافیک جدید خانه طراحان انقلاب اسلامی با محور انعکاس صدای مردمی که طی روزهای اخیر در راهپیمایی های باشکوه حمایت از اقتدار و امنیت کشور حضور یافتند، منتشر شد.

5 تیر 1399

راهنمای سفر به ازمیر ترکیه سرزمین ویرانه های روم

راهنمای سفر به ازمیرازمیر یکی از شهرهای توریستی کشور ترکیه می باشد . شهر ازمیر سومین شهر عظیم ترکیه بعد از استانبول و آنکارا می باشد و دارای موقعیت ممتاز به عنوان شهری تجاری، صنعتی و بندری است . در این مقاله راهنمای سفر به ازمیر ترکیه را برای شما آماده...

4 تیر 1399

4 هزار خدمت توانمندسازی صادراتی به دانش بنیان ها ارائه شد ، توانمندی 2500 شرکت نوپا

معاونت علمی و فناوری پس از اعتماد به محصولات ایران ساخت، 4 هزار خدمت توانمندسازی صادراتی به شرکت های دانش بنیان ارائه می نماید.

2 تیر 1399

اصغری مقدم: علاقمند به ادامه همکاری با سن ایچ هستم، حذف پلی آف تصمیم درستی بود

سرمربی تیم فوتسال سن ایچ ساوه می گوید اولویت اول او ماندن در این تیم است و دوست دارد تیمی برای قهرمانی ببندد.

29 خرداد 1399

دانش تولیدی هیئت های اندیشه ورز اساس کار پژوهشگران در حل چالش ها

رئیس هیئت اندیشه ورز دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: دانش تولیدی هیئت های اندیشه ورز اساس کار پژوهشگران است تا از ظرفیت متخصصان در حل مسائل و در چالش هایی مانند کرونا استفاده شود.

28 خرداد 1399

بیکاریِ عظیم، بیخ گوش کارگران چینی

کوچک شدن اقتصاد چین در سال 2020 امنیت شغلی کارگران را تهدید می نماید.

23 خرداد 1399

جام سرخ، دو معمای بدون پاسخ

عملکرد پرسپولیس و لیورپول در فصل جاری بشدت تحسین برانگیز بود، اما با این وجود به نظر هنوز برای بستن روبان های قرمز روی جام های قهرمانی، چه در ایران و چه در انگلیس، زود است.

14 خرداد 1399

نسخه نامزد سابق جایزه نوبل اقتصاد برای دولت ایران در مواجهه با کرونا

خبرنگاران : سرشناس ترین اقتصاددان ایرانی تبار در جهان اعتقاد دارد دولت ایران برای مهار ویروس کرونا نیازمند چهار بازو است؛ حفظ توان تقاضا، احیای عرضه، پوشش حمایتی برای بیکاران و انتقال آنان به بخش های متقاضی نیروی کار و اجرای با حوصله طرح...

13 خرداد 1399

چتر حمایت هیئت خراقانی ها روی سر نیازمندان

کرونا علاوه بر جسم و روح شهروندان، پیکر مالی را هم نشانه رفته است. مغازه ها تعطیل شده اند و کسب و کارها کساد. در چنین شرایطی علاوه بر حافظان سلامت، انسان های خیر و نوعدوست چون اعضای هیئت خراقانی های مقیم مرکز که در مسجد امام حسین(ع) خیابان مولوی فعالیت...

9 خرداد 1399

خبرنگاران معاون استاندار فارس:طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان پابرجاست

شیراز-خبرنگاران- جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت:طرح فاصله گذاری اجتماعی که طرح هوشمند مقابله با کروناست و بعضی نمودهای آن کنترل ترددها،لغو تجمع ها و تعطیلی صنوف غیر ضرور است کماکان با قوت و قاطعیت در استان پابرجاست و تداوم...

7 خرداد 1399

ترامپ: مجبور شوم بر واردات نفت تعرفه اعمال می کنم

دونالد ترامپ شب گذشته گفت در صورتی که بخواهد که از کارگران نفتی در این کشور در برابر تبعات سقوط نفت در بازار جهانی حمایت کند بر واردات نفت به آمریکا تعرفه اعمال خواهد نمود.

6 خرداد 1399

زنگ خطرهای کرونا برای اقتصاد ایران

یک عضو اتاق بازرگانی تهران معتقد است که پس از اولویت اصلی حفظ جان و سلامت مردم، کاهش نگرانی ها از تبعات مالی شیوع ویروس کرونا، دومین اولویت جدی کشور است.

1 خرداد 1399

تفریحات رایگان فرهنگی برای روزهای قرنطینه؛ از برج میلاد تا موزه لوور

ویروس کرونا این روزها مردم همه دنیا را خانه نشین نموده است. به همین دلیل مراکز فرهنگی آغاز نموده اند به اندیشیدن تدابیری تا هم مردم در خانه ها بمانند و هم به لحاظ روانی سرگرم بشوند و دوران قرنطینه را راحت تر سپری نمایند. البته که هیچ چیزی جای رفتن به یک...

26 اردیبهشت 1399

دلار تمایلی به صعود ندارد

با وجود فراهم بودن شرایط اولیه، شاخص دلار نتوانست تکان چندانی به خود بدهد.

23 اردیبهشت 1399

خبرنگاران جامعه پزشکی همیشه جوانمردانه در کنار مردم بوده است

تهران - خبرنگاران - فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران گفت: جامعه پزشکی همیشه در دوران انقلاب، دفاع مقدس و سایر دوران های خطیر جوانمردانه در کنار مردم به خدمت پرداخته و امروز تبلوری دیگر از حضور آنان را در عرصه مسوولیت اجتماعی شاهد هستیم.

17 اردیبهشت 1399

ظریف در نامه به گوترش: تحریم های غیرقانونی آمریکا مانع عمده ای برای مبارزه با کرونا در کشورمان است

وزیر امور خارجه ایران در نامه ای به دبیر کل سازمان متحد نوشت: تحریم های یکجانبه و غیرقانونی آمریکا مانع عمده ای برای مبارزه با شیوع کرونا در کشورمان است که باید انتها یابد .

11 اردیبهشت 1399

اصلاحات بن سلمان با ریتم شش و هشت، لشکر مطربان و رقاصان آماده فرمان ولیعهد خام سعودی!

ولیعهد سعودی درحالی زمینه برای حضور گروهی از خوانندگان ایرانی خارج نشین در کشور خود را فراهم آورد که کوشش می نماید از این رهگذر افکار عمومی را از اصلاحات اساسی وعده داده شده منحرف سازد.

5 اردیبهشت 1399
تعداد: (142)