مارتینس: عملکرد کاملی از خود مقابل اسکاتلند ارائه کردیم، بازی در خانه روسیه آسان نخواهد بود

به گزارش وبلاگ وردپرس، سرمربی تیم ملی فوتبال بلژیک از اینکه شاگردانش بازی کاملی مقابل اسکاتلند از خود ارائه دادند، ابراز رضایت کرد.

مارتینس: عملکرد کاملی از خود مقابل اسکاتلند ارائه کردیم، بازی در خانه روسیه آسان نخواهد بود

به گزارش وبلاگ وردپرس، روبرتو مارتینس که مردانش شب گذشته (دوشنبه) در مرحله انتخابی یورو 2020 در خانه اسکاتلند به رجحان 4 بر صفر دست یافتند و صدرنشینی خود در گروه I این رقابت ها را استحکام بخشیدند، پس از این بازی گفت: در چنین بازی هایی نباید تنها مهارت های خود را به نمایش بگذارید و در عین حال باید به خوبی دفاع کنید و در حالی که تمرکز بالایی دارید، به حریف هم فشار بیاورید.

وی اضافه کرد: ما عملکرد کاملی از خود مقابل اسکاتلند ارائه کردیم و کل تیم رؤیای پیروزی در این بازی را داشت. ما بازی باکیفیتی از خود به نمایش گذاشتیم و تعداد گل هایی که به ثمر رساندیم، این را نشان داد. در کنار بسته نگه داشتن دروازه مان، بازیکنان برای یکدیگر بازی کردند و عملکرد خوبی را از آنها شاهد بودیم.

سرمربی تیم ملی بلژیک همچنین درباره رقابت نزدیک این تیم با روسیه در گروه I مسابقات فوتبال انتخابی یورو 2020 گفت: روسیه در مرحله انتخابی خوب کار نموده است، اما چالش اصلی ما صعود به مرحله پایانی یورو 2020 به عنوان صدرنشین گروه است. ما یک بازی در خانه روسیه داریم که اصلاً آسان نخواهد بود، اما هنوز تا آن بازی زمان زیادی مانده و گام به گام پیش خواهیم رفت.

در گروه I مسابقات انتخابی جام ملت های اروپا 2020 تیم ملی بلژیک با 18 امتیاز صدرنشین و روسیه با 15 امتیاز در تعقیب این تیم است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مارتینس: عملکرد کاملی از خود مقابل اسکاتلند ارائه کردیم، بازی در خانه روسیه آسان نخواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مارتینس: عملکرد کاملی از خود مقابل اسکاتلند ارائه کردیم، بازی در خانه روسیه آسان نخواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید