کسب و کار

4 هزار خدمت توانمندسازی صادراتی به دانش بنیان ها ارائه شد ، توانمندی 2500 شرکت نوپا

معاونت علمی و فناوری پس از اعتماد به محصولات ایران ساخت، 4 هزار خدمت توانمندسازی صادراتی به شرکت های دانش بنیان ارائه می نماید.

2 تیر 1399

مصافِ رویارو با ویروسِ شهرآشوب، لذت آغوش را فراموش نموده ام

لرز افتاده بود روی تنم. سرفه های پیاپی داشت خفه ام می کرد. ترسیده بودم و به زنم نگاه می کردم که خانه را روی سرش گذاشته بود و یک بند فریاد می زد: رحمان! بیچاره شدیم، کرونا گرفتی.

27 خرداد 1399

گورستکایا: زنیت برای بازگرداندن کوکورین باید آزمون را بفروشد

بازگشت مهاجم مطرح روسی به زنیت سن پترزبورگ نیازمند قرار دریافت سردار آزمون در فهرست فروش های تابستانی این تیم است.

22 خرداد 1399

نسخه نامزد سابق جایزه نوبل اقتصاد برای دولت ایران در مواجهه با کرونا

خبرنگاران : سرشناس ترین اقتصاددان ایرانی تبار در جهان اعتقاد دارد دولت ایران برای مهار ویروس کرونا نیازمند چهار بازو است؛ حفظ توان تقاضا، احیای عرضه، پوشش حمایتی برای بیکاران و انتقال آنان به بخش های متقاضی نیروی کار و اجرای با حوصله طرح...

13 خرداد 1399

خبرنگاران معاون استاندار فارس:طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان پابرجاست

شیراز-خبرنگاران- جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت:طرح فاصله گذاری اجتماعی که طرح هوشمند مقابله با کروناست و بعضی نمودهای آن کنترل ترددها،لغو تجمع ها و تعطیلی صنوف غیر ضرور است کماکان با قوت و قاطعیت در استان پابرجاست و تداوم...

7 خرداد 1399

ترامپ: مجبور شوم بر واردات نفت تعرفه اعمال می کنم

دونالد ترامپ شب گذشته گفت در صورتی که بخواهد که از کارگران نفتی در این کشور در برابر تبعات سقوط نفت در بازار جهانی حمایت کند بر واردات نفت به آمریکا تعرفه اعمال خواهد نمود.

6 خرداد 1399

زنگ خطرهای کرونا برای اقتصاد ایران

یک عضو اتاق بازرگانی تهران معتقد است که پس از اولویت اصلی حفظ جان و سلامت مردم، کاهش نگرانی ها از تبعات مالی شیوع ویروس کرونا، دومین اولویت جدی کشور است.

1 خرداد 1399

ظریف در نامه به گوترش: تحریم های غیرقانونی آمریکا مانع عمده ای برای مبارزه با کرونا در کشورمان است

وزیر امور خارجه ایران در نامه ای به دبیر کل سازمان متحد نوشت: تحریم های یکجانبه و غیرقانونی آمریکا مانع عمده ای برای مبارزه با شیوع کرونا در کشورمان است که باید انتها یابد .

11 اردیبهشت 1399

سیاست های جدید دانشگاه های آمریکا برای مقابله با کرونا اعلام شد

در پی تعطیلی بسیاری از کلاس های درسی دانشگاه های آمریکا برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، این دانشگاه ها سیاست های آموزشی جدید خود را اعلام کردند.

10 اردیبهشت 1399

درخواست از وزیر ارتباطات برای کاهش هزینه های خرید اینترنتی

خبرنگاران: قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت) طی نامه ای به وزیر ارتباطات، پیشنهاداتی از جمله افزایش پهنای باند و کاهش هزینه های خدمات اینترنتی برای ترغیب مصرف کنندگان به خرید اینترنتی ارائه نموده است.

1 اردیبهشت 1399

میراث فرهنگی سکوت می نماید تا لوله های گاز از تاریخ ساسانیان عبور کند؟

شهر تاریخی سیروان را بعد از 1400 سال و بعد از استقرار تدریجی حدود 1000 نفر از مردم منطقه روی ویرانه های معماری این شهر تاریخی ساسانیان، حالا با مجوزی که میراث فرهنگی برای گازکشی در عرصه و حریم اش صادر نموده، زیر پای لودرها خرد می گردد.

31 فروردین 1399

خبرنگاران کاهش احتمال بروز سکته مغزی با رژیم غذایی گیاهی

تهران- خبرنگاران- مطالعات محققان آموزشگاه عصب شناسی آمریکا نشان می دهد رژیم غذایی گیاهی غنی از آجیل، سبزیجات و دانه هایی مانند سویا، خطر بروز سکته مغزی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

30 فروردین 1399

شورای سیاست گذاری تبریز 2018 تشکیل شده است

به گزارش خبرنگاران، احمد حمزه زاده شامگاه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: با تاکید استاندار آذربایجان شرقی شورای سیاست گذاری برای آمادگی میزبانی تبریز به عنوان پایتخت گردشگری شهرهای اسلامی در سال 2018 تشکیل شده است.

28 فروردین 1399

آثار تاریخی استردادی به کشور رونمایی شدند

30 شیء تاریخی استردادی از ایتالیا پس از گذشت حدود سه ماه از حضورشان در موزه ملی ایران، صبح روز سه شنبه (14 دی) رونمایی شدند.

27 فروردین 1399

نمایشگاه صنایع دستی تبریز با حضور 240 هنرمند برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، فرزین حق پرست ظهر یکشنبه در نشست خبری خود با اشاره به معین تبریز به عنوان شهر جهانی بافت فرش گفت: معین شهرجهانی بافت فرش اولین انتخابی است که در سال 2015 اتقاق افتاده و از بین شش شهر جهانی صنایع دستی، از ایران دو شهر تبریز و اصفهان انتخاب...

14 فروردین 1399

دزد دریچه های فاضلاب تهران دستگیر شد

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت گفت: دزد دریچه های فاضلاب شهر تهران با 10 فقره سرقت دستگیر شد.

2 اسفند 1398

عملیات اجرایی کارخانجات ذوب و پالایش مجتمع مس سونگون آغاز شد

خبرنگاران/آذربایجان شرقی عملیات اجرایی کارخانجات ذوب و پالایش مجتمع مس سونگون با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت و استاندار آذربایجان شرقی در شهرستان ورزقان آغاز شد.

19 بهمن 1398

ظرفیت های استان بوشهر در اشتغال زایی اجتماع محور مورد توجه قرار گیرد

خبرنگاران/بوشهر استاندار بوشهر با قدردانی از تلاش بنیاد برکت در اجرای طرح های محرومیت زدایی و اشتغال زایی گفت: استان بوشهر دارای ظرفیت های مهمی است که در اجرای طرح اشتغال زایی اجتماع محور بنیاد برکت باید مورد توجه قرار بگیرد.

8 بهمن 1398

همتی: مردم و دلالان توانایی بانک مرکزی را دست کم نگیرند

رئیس بانک مرکزی با تأکید بر اینکه ارز در کنترل است، گفت: خطاب به مردم و همچنین کسانی که دلال بازی می نمایند می گویم توانایی بانک مرکزی را دست کم نگیرند.

7 بهمن 1398

مانع اتلتیکو مادرید برای جذب کاوانی

اتلتیکو مادرید با وجود آنکه به شدت به جذب کاوانی علاقه دارد اما برای جذب این مهاجم اروگوئه ای با یک مشکل بزرگ روبرو شده است.

5 بهمن 1398
تعداد: (62)