گواردیولا: هنوز در لیگ قهرمانان کم تجربه هستیم

به گزارش وبلاگ وردپرس، سرمربی منچسترسیتی با اشاره به کم تجربه بودن تیمش در لیگ قهرمانان به بازیکنانش هشدار می دهد که برابر شالکه نباید تمرکز خود را از دست بدهند.

گواردیولا: هنوز در لیگ قهرمانان کم تجربه هستیم

گواردیولا: هنوز در لیگ قهرمانان کم تجربه هستیم

پپ گواردیولا به خوبی می داند که فزونی 3 بر 2 در زمین شالکه نمی تواند نتیجه مطمئنی برای دیدار برگشت باشد و به خوبی از نتایج رئال مادرید و پاری سن ژرمن درس گرفته است.

او درباره دیدار با شالکه می گوید: وقتی ماه گذشته یا دو ماه اخیر را تحلیل کنید معین است که شرایط ما بهتر از شالکه بوده است و نمی توان این موضوع را انکار کرد، اما این یک بازی در لیگ قهرمان بوده و شرایط کاملا متفاوت است. تصور کنید که آنها یک گل در پنج دقیقه ابتدایی بزنند یا اتفاق بدی مانند گل به خودی یا کارت قرمز برای ما رخ دهد. به همین دلیل است که باید تمرکز کنیم زیرا این یک بازی فوتبال است و هر اتفاقی می تواند رخ دهد. یونایتد با 10 مصدوم پاری سن ژرمن را مغلوب کرد یا هیچ کس انتظار رقم خوردن آن نتیجه در بازی آژاکس و رئال مادرید را نداشت. ما در لیگ قهرمانان هنوز کم تجربه هستیم و البته گرچه می خواهیم قهرمان شویم و تا سر حد امکان رویاسازی خواهیم کرد، اما باید پذیرفت که تیم های قدرتمند دیگری نیز وجود دارند.

وی با اشاره به حذف رئال مادرید ادامه داد: آنچه رئال مادرید در این سالها انجام داد باور نکردنی بود. البته من فکر می کردم آنها سال جاری هم مدعی قهرمانی خواهد بود زیرا اگر تیمی برنده سه لیگ قهرمانان متوالی گردد، می تواند چهارمی را نیز فتح کند اما آژاکس نشان داد هنوز هم تیم های شگفتی ساز وجود دارند. امیدوارم بتوانیم به مراحل پایانی برسیم اما من فکر می کنم که تیم های صعود کننده قدرتی هم اندازه با رئال مادرید دارند.

منبع: ایران ورزشی

به "گواردیولا: هنوز در لیگ قهرمانان کم تجربه هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گواردیولا: هنوز در لیگ قهرمانان کم تجربه هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید