واکنش سرپرست باشگاه پرسپولیس به حضور افشین قطبی به جای برانکو

به گزارش وبلاگ وردپرس، ایرج عرب پس از پیروزی دو بر صفر تیمش برابر استقلال خوزستان در استادیوم آزادی گفت: بازی خوبی را بازیکنان ما از خود به نمایش گذاشتند و خوشحالم که توانستیم این بازی را با پیروزی به خاتمه رسانده و سه امتیاز این دیدار را از آنِ خود کنیم.

واکنش سرپرست باشگاه پرسپولیس به حضور افشین قطبی به جای برانکو

وی در مورد مسائل اقتصادی باشگاه هم گفت: وضعیت اقتصادی پرسپولیس، نه خوب است و نه بد و ما کوشش می کنیم که شرایط اقتصادی را به ایده آل رسانده تا بازیکنان دغدغه مسائل اقتصادی را نداشته باشند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد حواشی که برای پرسپولیس به وجود آمده که گفته می گردد برخی ها می خواهند این تیم قهرمان گردد، اضافه نمود: این صحبت ها تنها حاشیه سازی می نماید و ما در حال مدیریت کردن هستیم تا این مسائل خللی به عملکرد پرسپولیس وارد نکند. تمام توان ما این است که بتوانیم پرسپولیس را به قهرمانی رسانده و دل طرفداران را شاد کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که گفته می گردد برانکو گزینه سرمربیگری تیم ملی است، گفت: من این صحبت را از شما می شنوم، برانکو با قدرت به کارش در پرسپولیس ادامه خواهد داد و اصلاً حضور او به عنوان سرمربی تیم ملی مطرح نشده است.

عرب در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه اگر مصلحت باشد، او به تیم ملی بیاید، شما چه تدبیری می اندیشید؟ گفت: اصلاً بحث مصلحت نیست، برانکو با ما قرارداد دارد و همچنان سرمربی پرسپولیس باقی خواهد ماند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که گفته می گردد افشین قطبی جانشین برانکو در پرسپولیس خواهد شد، اظهار داشت: با قدرت می گویم این یک شایعه است و چنین چیزی مطرح نیست. افشین قطبی در فولاد خوزستان حضور دارد و اصلاً صحبتی از او برای آمدن به پرسپولیس نشده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "واکنش سرپرست باشگاه پرسپولیس به حضور افشین قطبی به جای برانکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش سرپرست باشگاه پرسپولیس به حضور افشین قطبی به جای برانکو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید