مهدی هاشمی نسب: هواپیما سقوط می نماید اما جعبه سیاه می ماند!، نکونام ناراحت نساجی است

به گزارش وبلاگ وردپرس، مهدی هاشمی نسب، مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به صحبت های بهروز رهبری فرد، همبازی سابقش واکنش نشان داد.

مهدی هاشمی نسب: هواپیما سقوط می نماید اما جعبه سیاه می ماند!، نکونام ناراحت نساجی است

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ وردپرس ، بهروز رهبری فرد، مدافع پیشین پرسپولیس در مصاحبه ای به این موضوع اشاره نمود که هاشمی نسب تحت هر شرایطی دوست داشت در پرسپولیس بماند، اما علی پروین باعث جدایی این بازیکن شد. رهبری فرد حتی مدعی شد که پروین به برخی اطرافیانش گفته بود که هاشمی نسب را بزنند. هاشمی نسب اما در واکنش به صحبت های رهبری فرد گفت: خیلی از وبلاگ وردپرس با من تماس گرفتند. من صبح امروز در جریان این موضوع قرار گرفتم. بهروز رفیق من است، ولی واقعیت این است که دوست ندارم در مورد این چیزها صحبت کنم.

وی در ادامه اضافه کرد: وقتی هواپیما سقوط می نماید، جعبه سیاه باقی می ماند که رازهایی درون آن وجود دارد. من همیشه سعی داشتم حرمت ها را حفظ کنم. خیلی اتفاقات در گذشته اتفاق افتاده، اما بهتر است به گذشته برنگردم. دوست دارم آرامش داشته باشم.

مربی تیم فوتبال نساجی مازندران در واکنش به استعفای مدیرعامل این باشگاه و اینکه گفته می گردد جواد نکونام هم قصد جدایی دارد، توضیح داد: رفتن مدیرعامل موضوعی نیست که من بخواهم در موردش صحبت کنم، چون ارتباطی به من ندارد. در مورد رفتن یا ماندن نکونام هم اطلاعی ندارم و این یک موضوع شخصی است که خودش می تواند در مورد آن صحبت کند.

هاشمی نسب در خصوص اینکه گفته می گردد نکونام بابت برخی مسائل از جمله مسائل مالی ناراحت است، گفت: نکونام ناراحت نساجی است و دلش می خواهد این تیم بهترین شرایط را داشته باشد. اگر نساجی نتیجه نگیرد، این را نمی توان فقط به نکونام ربط داد و آن وقت همه ما مقصر هستیم. امیدوارم جلساتی برگزار گردد و تیم هم شرایط بهتری داشته باشد. همه ما از جمله نکونام به موفقیت نساجی فکر می کنیم، نه اینکه دنبال موفقیت فردی باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مهدی هاشمی نسب: هواپیما سقوط می نماید اما جعبه سیاه می ماند!، نکونام ناراحت نساجی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی هاشمی نسب: هواپیما سقوط می نماید اما جعبه سیاه می ماند!، نکونام ناراحت نساجی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید