مهدی زبیدی: بیت سعید گفته بود به پرسپولیس گل می زنم، پنالتی درست بود، گل فولاد هم آفساید نبود

به گزارش وبلاگ وردپرس، مهدی زبیدی مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان تاکید نمود که داوری بازی با پرسپولیس مسئله ای نداشت.

مهدی زبیدی: بیت سعید گفته بود به پرسپولیس گل می زنم، پنالتی درست بود، گل فولاد هم آفساید نبود

مهدی زبیدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ وردپرس، با اشاره به پیروزی تیم فوتبال فولاد خوزستان برابر پرسپولیس گفت: این بازی برای هر دو تیم سخت بود و کوشش هر دو تیم هم رسیدن به برد بود. ما به خوبی پرسپولیس را بررسی نموده بودیم و خیلی کوشش کردیم تا برنده شویم. افشین قطبی هم قبل از بازی به ما گفته بود که اگر ساده بازی کنیم و سازماندهی تیمی خود را حفظ کنیم، برنده خواهیم شد. ما به خوبی پرسپولیس را پرس کردیم و در مجموع نمایش خوبی داشتیم. شادمانم که با این برد، مردم اهواز و طرفداران فولاد را شادمان کردیم.

وی در مورد گلی که مقابل پرسپولیس به ثمر رساند، توضیح داد: ما روی این گل تمرین نموده بودیم و شادمانم که با تمرین کردن روی چنین صحنه هایی به گل رسیدیم. قبل از بازی هم بیت سعید به من گفته بود که گل می زنم و شادمانم که این اتفاق رخ داد. گلم را به طرفداران فولاد تقدیم می کنم.

زبیدی در رابطه با اعتراض شدید پرسپولیسی ها به عملکرد داور این مسابقه توضیح داد: من معتقدم که داور هم مثل هر انسانی ممکن است اشتباه کند، اما نظر خودم این است که داوری بازی با پرسپولیس مسئله ای نداشت. پنالتی ما که درست بود. ضمناً گل فولاد هم که آفساید اعلام شد، صحیح بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مهدی زبیدی: بیت سعید گفته بود به پرسپولیس گل می زنم، پنالتی درست بود، گل فولاد هم آفساید نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی زبیدی: بیت سعید گفته بود به پرسپولیس گل می زنم، پنالتی درست بود، گل فولاد هم آفساید نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید