مصوبات سفرهای استانی دولت به تنگستان نیمه کاره رها شده است

به گزارش وبلاگ وردپرس، محسن قاسمی زاده در گفت وگو با خبرنگاران گفت: در این کارگروه روند پیشرفت فیزیکی و ریالی پروژه های مصوب سفرهای استانی دولت آنالیز و برای مسائل اعتباری آنها در استان و مرکز پیگیری گردد تا تصمیمات لازم گرفته گردد.

مصوبات سفرهای استانی دولت به تنگستان نیمه کاره رها شده است

وی ادامه داد: تنها50 درصد مصوبات استانی دولت های نهم ودهم در تنگستان به اتمام رسید و 50 درصد دیگر به دلیل مسائل اعتباری نیمه تمام و هنوز به بهره برداری نرسیده است

این عضو شورای اهرم توضیح داد: پروژه سد مخزنی باهوش اهرم، پروژه بزرگراهی اهرم برازجان، اتوبان بوشهر دلوار، فاز دوم بیمارستان اهرم و پروژه استخر اهرم از مهم ترین مصوبات استانی دولت طی سال های84 و 86 در تنگستان است که همچنان پس از 11 سال نیمه تمام و یا اجرایی نشده است.

وی با بیان اینکه منابع تامین اعتبار این طرح ها ملی و نفت است و در مجموع 500 میلیارد تومان اعتبار ملی برای تکمیل این طرح ها احتیاج است خاطر نشان کرد: تاخیر در تکمیل این طرح ها گلایه و نارضایتی مردم را به دنبال داشته است.

قاسمی زاده اضافه نمود: مجتمع ورزشی کار گران اهرم از مصوبات دور سوم دولت دهم است که با حضور وزیر کار دولت یازدهم دراهرم مرکز تنگستان کلنگ زنی شد و احتیاجمند تامین اعتبار ملی است.

وی ادامه داد: سد خاییز تنگستان از مصوبات دولت تدبیر و امید در سال 93 از محل اعتبارات استانی و به وسیله اسناد خزانه درحال اجرا و احتیاجمند اعتبارات بیشتری است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مصوبات سفرهای استانی دولت به تنگستان نیمه کاره رها شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصوبات سفرهای استانی دولت به تنگستان نیمه کاره رها شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید