مسائل فنی رمز دوم پویا در بانک ها برطرف می گردد

به گزارش وبلاگ وردپرس، به دنبال مسائل مطرح شده توسط بعضی از مشتریان بانک ها پیرامون رمز پویا، قرار است بانک مرکزی اقدامات اصلاحی را برای برطرف کاستی های رمز دوم پویا در بعضی از بانک ها انجام دهد.

مسائل فنی رمز دوم پویا در بانک ها برطرف می گردد

به گزارش ، به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، مرحله دوم اجرای طرح رمز پویا مبنی بر حذف رمز دوم ثابت، همزمان با اعمال معافیت برای تراکنش ها با مجموع مبالغ تا سقف یک میلیون ریال به صورت روزانه، از روز 8 تا 23 بهمن ماه به صورت تدریجی توسط بانک ها و مؤسسات اعتباری، با نظارت و اهتمام بانک مرکزی اجرا شد.

با الزامی شدن استفاده از رمز پویا برای تراکنش های بالای 100 هزار تومان، همزمان با اجرای طرح در بانک های کشور، افت ناچیزی در بعضی تراکنش های اینترنتی دیده شد.

فرآیند قطع دوم ایستا در بانک ها ادامه دارد

این بانک ضمن آنالیز دقیق شرایط شبکه پرداخت و بانکی کشور، طی هماهنگی با بانک ها، اقدامات اصلاحی را برای برطرف کاستی های موجود در بعضی بانک ها شروع کرد. طی روز های آینده نیز با پیگیری و توجه بیشتر مشتریان عزیز شاهد بهبود شرایط خواهیم بود.

بانک مرکزی تمام کوشش خود را برای شناسایی و برطرف موانع اجرایی در بعضی بانک ها به انجام خواهد رساند.

ضمن تشکر از همراهی مشتریان در اجرای این طرح ملی، به آگاهی می رساند مرکز تماس رمز پویا (کاشف) با شماره 91009960 آماده دریافت انتقاد، شکایت یا پیشنهاد است.

لازم به ذکر است، رمز دوم کارت های بانکی از هشتم بهمن ماه در بانک ها و مؤسسات اعتباری به طور تدریجی برای خرید های بالای 100 هزار تومان قطع شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "مسائل فنی رمز دوم پویا در بانک ها برطرف می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسائل فنی رمز دوم پویا در بانک ها برطرف می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید