مانع اتلتیکو مادرید برای جذب کاوانی

به گزارش وبلاگ وردپرس، اتلتیکو مادرید با وجود آنکه به شدت به جذب کاوانی علاقه دارد اما برای جذب این مهاجم اروگوئه ای با یک مشکل بزرگ روبرو شده است.

مانع اتلتیکو مادرید برای جذب کاوانی

به گزارش وبلاگ وردپرس و به نقل از ال موندو، اتلتیکو مادرید آغاز خوبی در فصل جاری رقابت های لالیگا داشت اما در هفته های اخیر ناامید کننده ظاهر شده و با تساوی های بد موقعی که به دست می آورد نه تنها از صدر جدول رده بندی دور شد بلکه به رده هفتم هم سقوط کرد.

یکی از اصلی ترین دلایل ناکامی اتلتیکو مادرید در هفته های اخیر خط حمله این تیم است که با موراتا ضعیف عمل نموده است.

آسیب دیدگی دیگو کاستا باعث شده تا موراتا تنها مهاجم اتلتیکو مادرید باشد و این بازیکن نتوانسته که انتظارات را برآورده کند و آمار گلزنی اش خوب نبوده است.

اتلتیکو مادرید برای رفع کردن مسائل گلزنی خود در زمستان به دنبال جذب ادینسون کاوانی است و با توجه به وضعیتی که این بازیکن در پاری سن ژرمن دارد پیش بینی می گردد که این انتقال صورت گیرد.

روزنامه ال موندو از مانع بزرگ بر سر راه این انتقال اطلاع داد و نوشت: هم کاوانی و هم اتلتیکو مادرید دوست دارند که این انتقال صورت گیرد اما یک مشکل بزرگ وجود دارد و آن دستمزد بالایی کاوانی است. اتلتیکو مادرید برای جذب مهاجم اروگوئه ای پاری سن ژرمن باید 12 میلیون پوند به پاری سن ژرمن پرداخت کند و از طرف دیگر هم حقوق سالانه کاوانی 15 میلیون پوند است که این رقم بسیار بالایی برای اتلتیکو مادرید است.

کاوانی بدترین فصل حضورش در پاری سن ژرمن را پشت سر می گذارد. او بهترین گلزن تاریخ این باشگاه فرانسوی به شمار می آید اما در فصل جاری با توجه به جذب ایکاردی و آمادگی بسیار بالایی که این بازیکن دارد کاوانی نیمکت نشین شده و به ندرت در ترکیب اصلی به میدان می رود.

قرارداد کاوانی تابستان 2020 به خاتمه می رسد و باشگاه پاری سن ژرمن به خاطر اینکه این مهاجم سرشناس خود را مجانی از دست ندهد به دنبال فروش او در زمستان است و این شانس اتلتیکو مادرید را بیشتر نموده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مانع اتلتیکو مادرید برای جذب کاوانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مانع اتلتیکو مادرید برای جذب کاوانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید