فوتبال دنیا، سانتوس: دعوت نکردن کریستیانو رونالدو به اردوی پرتغال ربطی به اتهام او ندارد

به گزارش وبلاگ وردپرس، فوتبال دنیا - سرمربی تیم ملی پرتغالی دلیل دعوت نکردن ستاره یوونتوس به اردوی این تیم را شرح داد.

فوتبال دنیا، سانتوس: دعوت نکردن کریستیانو رونالدو به اردوی پرتغال ربطی به اتهام او ندارد

به گزارش وبلاگ وردپرس، فرناندو سانتوس شب گذشته (جمعه) فهرست بازیکنان دعوت گردیده به اردوی تیم ملی پرتغال را گفت که همچون اردوی قبلی، نام کریستیانو رونالدو به چشم نمی خورد.

با توجه به اتهاماتی که اخیراً به رونالدو در خصوص تعرض به یک شهروند آمریکایی نسبت داده گردیده، فرضیاتی در خصوص مرتبط بودن این داستان به دعوت نشدن وی به تیم ملی کشورش مطرح شد که سانتوس آن را تکذیب کرد.

سانتوس که تیمش در دو هفته پیش رو به مصاف لهستان و اسکاتلند می رود، با تأکید بر اینکه کاملاً به بی گناهی رونالدو ایمان دارد، در یک کنفرانس خبری درباره دلیل عدم حضور رونالدو در اردوی پرتغالی ها گفت: اول از همه باید بگویم که من همیشه حامی بازیکنانم بوده ام و هستم و دعوت نشدن یک بازیکن نشان عدم حمایت من از او نیست و درباره رونالدو هم همین موضوع صدق می نماید. ملاک قضاوت من فقط حرفی است که رونالدو به صورت علنی زده و او گفت که تجاوز عمل منفوری است و او مرتکب چنین تخلفی نگردیده است. نگرانی اسپانسرهای آمریکایی کریستیانو رونالدو از اثبات اتهام تجاوز، حمایت جنجالی باشگاه یوونتوس

سانتوس ادامه داد: من رونالدو را خیلی خوب می شناسم و به همین دلیل، کاملاً به درستی حرف هایش ایمان دارم. دعوت نشدن او هم طبق توافقی بود که با خودش، اعضای کادر فنی و رئیس فدراسیون فوتبال پرتغال صورت گرفت. ما تصمیم گرفته ایم که رونالدو را برای دو بازی بعدی مان دعوت نکنیم. رونالدو قصد خداحافظی با تیم ملی را ندارد و این موضوع را بارها گفته است که همیشه آماده پوشیدن پیراهن تیم ملی است.

متهم شدن رونالدو به تعرض اگرچه روی نظر سرمربی تیم ملی پرتغال درباره او تأثیر نگذاشته است اما باعث افت ارزش سهام تیم باشگاهی او در بازار بورس گردیده است. طبق اعلام خبرگزاری فرانسه (AFP)، به دنبال اتهامی که به رونالدو نسبت و واکنش هایی که به آن نشان داده گردیده است، سهام باشگاه یوونتوس 5 درصد افت ارزش داشته و به 1.25 یورو به ازای هر سهم رسیده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، سانتوس: دعوت نکردن کریستیانو رونالدو به اردوی پرتغال ربطی به اتهام او ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، سانتوس: دعوت نکردن کریستیانو رونالدو به اردوی پرتغال ربطی به اتهام او ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید