فوتبال دنیا، دفاع چپ رئال مادرید و بارسلونا گزینه یوونتوس برای جانشینی ساندرو

به گزارش وبلاگ وردپرس، فوتبال دنیا - خودداری دفاع چپ برزیلی یوونتوس برای تمدید قراردادش با این تیم بانوی پیر را به فکر جذب گزینه های جدید انداخته است.

فوتبال دنیا، دفاع چپ رئال مادرید و بارسلونا گزینه یوونتوس برای جانشینی ساندرو

به گزارش وبلاگ وردپرس، باشگاه یوونتوس هنوز با الکس ساندرو بر تمدید قراردادش به توافق نرسیده است که از این موضوع به عنوان نشانه ای برای عدم تمایل وی به ماندن در کنار بانوی پیر یاد می گردد.

از مدت ها پیش زمزمه هایی مبنی بر نارضایتی ساندرو از وضعیتش در یوونتوس به گوش رسیده که در آنها از چلسی، پاری سن ژرمن و منچستریونایتد هم به عنوان مقاصد احتمالی او نام برده شده است.

اکنون نشریه توتواسپورت نوشته است که باشگاه یوونتوس خودداری ساندرو برای تمدید قراردادش را به منزله بی میلی وی برای ماندن در این تیم دانسته و پروسه پیدا کردن جانشین مناسب او را شروع نموده است. مارسلو دفاع چپ رئال مادرید که تابستان سال جاری هم شایعاتی مبنی بر احتمال انتقالش به تورین شنیده می شد یکی از گزینه های بیانکونری است. علاوه بر او اما از جوردی آلبا دفاع چپ اسپانیایی بارسلونا هم به عنوان دیگر گزینه مورد نظر قهرمان ایتالیا نام برده شده است. گونسالو ایگواین: نمی خواستم از یوونتوس بروم، بلکه مرا بیرون کردند!

به نظر می رسد که آلبا هم مانند ساندرو از وضعیتش راضی نیست و قصد ندارد قرارداد خود با بارسلونا که تا سال 2020 معتبر است را تمدید کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، دفاع چپ رئال مادرید و بارسلونا گزینه یوونتوس برای جانشینی ساندرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، دفاع چپ رئال مادرید و بارسلونا گزینه یوونتوس برای جانشینی ساندرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید