رویداد شرکت اوپو در تاریخ 5 اسفند به شکل آنلاین برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ وردپرس، پس از لغو MWC (کنگره جهانی موبایل) شرکت اوپو رویدادی آنلاین را تنظیم می نماید. رویدادی که قرار است در تاریخ 24 فوریه برابر با 5 اسفند برگزار گردد.

رویداد شرکت اوپو در تاریخ 5 اسفند به شکل آنلاین برگزار می گردد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، قرار بود آنر، دوشنبه آینده به عنوان بخشی از رویداد کنگره جهانی موبایل 2020 یک رویداد در بارسلونا برگزار کند. پس از کنفرانس لغو شده ، این شرکت تصمیم گرفت تاریخ رونمایی را 24 فوریه نگه دارد اما به جای یک رویداد فیزیکی، به سراغ یک رویداد آنلاین می رود.

قرار است در این رویداد، میهمانان ، شرکا و رسانه ها حضور داشته باشند. طبق اعلامیه مطبوعاتی ، این رویداد به طور زنده به وسیله همه سیستم عاملهای مهم شبکه های اجتماعی (فیس بوک ، توییتر ، یوتیوب) از جمله وب سایت رسمی شرکت پخش می گردد. مطابق این پیغام آنر از جدیدترین محصولات و فناوری های خود رونمایی خواهد نمود.

ما حدس می زنیم که در این مراسم قرار است شاهد رونمایی از آنرV30 باشیم. طی سال گذشته بسیاری از برندهای چینی پیروز شدند در کنگره جهانی موبایل حضوری پیروز داشته باشند. اکنون با لغو این رویداد، بسیاری از افراد انتظار دارند که رویدادهای آنلاین پیروز تر باشند.

منبع: انتخاب

به "رویداد شرکت اوپو در تاریخ 5 اسفند به شکل آنلاین برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویداد شرکت اوپو در تاریخ 5 اسفند به شکل آنلاین برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید