ذوب آهن دچار بی انضباطی تاکتیکی شده، مقابل پرسپولیس موقعیت نداریم

به گزارش وبلاگ وردپرس، محمد خرمگاه در مصاحبه با خبرنگاران در خصوص شرایط این روزهای ذوب آهن گفت: کادر فنی ما به تازگی به ذوب آهن پیوسته و ما نتوانستیم کارهای تاکتیکی زیادی با تیم داشته باشیم. خوشبختانه با 40 تا 50 درصد تیم از قبل کار نموده بودیم و شناخت خوبی از آنان داشتیم و با سایر بازیکنان هم در این دو هفته شناخت نسبی پیدا نموده ایم و تمام کوشش خود را به کار بسته ایم تا بتوانیم با کارهای تاکتیکی که انجام می دهیم، خود را آماده دیدارهای بعدی کنیم.

ذوب آهن دچار بی انضباطی تاکتیکی شده، مقابل پرسپولیس موقعیت نداریم

وی تأکید کرد: متأسفانه ذوب آهن بر اثر اشتباهات فردی گل های زیادی دریافت نموده و ما باید این اشتباهات را کم و کم تر نموده و در مجموع از بین ببریم تا گل های ساده دریافت نکنیم.

مربی ذوب آهن در ادامه گفت: هنوز بی انضباطی تاکتیکی در تیم وجود دارد و کادر فنی کوشش می نماید تا هر چه زودتر این مسائل را رفع کند. مقابل پارس جنوبی یک شکست را پذیرا شدیم و نتوانستیم در آن دیدار به پیروزی دست پیدا کنیم، زیرا صندلی واقعی ذوب آهن اینجا نیست و باید با همت بازیکنان، مسئولان و حمایت طرفداران شرایط را رفته رفته عوض نموده و به یک بلوغ تاکتیکی دست پیدا کنیم تا بتوانیم دیدارهای آینده خود را با موفقیت به سرانجام برسانیم.

وی در خصوص دیدار برابر پارس جنوبی گفت: ما در آن دیدار تقریبا مالکیت بازی را در اختیار داشتیم، چند موقعیت گل داشتیم که از دست دادیم اما پارس جنوبی از تک موقعیت خود استفاده کرد و مقابل ما به پیروزی دست پیدا کرد. در مقابل فولاد خوزستان هم نیمه اول نمایش خوبی ارائه ندادیم اما با دو تعویض که انجام دادیم شرایطمان بهتر شد و بازی را به نفع خودمان انجام دادیم، موقعیت های زیادی داشتیم که متأسفانه تنها یکی از آنها به گل تبدیل شد و نتوانستیم سه امتیاز دیدار را از آنِ خود کنیم.

خرمگاه در خصوص دیدار روز سه شنبه تیمش برابر پرسپولیس تهران که در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد، گفت: پرسپولیس به یک هارمونی و وحدت تاکتیکی رسیده و آنها از لحاظ روحی و روانی در شرایط خوبی هستند. ما می دانیم که مقابل این تیم موقعیت های زیادی نخواهیم داشت، ولی باید بازی را کنترل کنیم و از تک موقعیت هایی که به دست می آوریم نهایت استفاده را نموده و بتوانیم به آنچه هدفمان در این دیدار است دست پیدا کنیم، البته کار سختی در پیش داریم، ولی بازیکنان ما روز به روز بهتر می شوند و اعتقاد دارم آنها خود را از لحاظ روحی و روانی برای این دیدار آماده می نمایند و اصطلاحا خود را آزاد نموده تا بتوانند به تنها هدفشان که پیروزی برابر پرسپولیس است، دست پیدا نمایند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا برای نیم فصل برنامه خاصی در پیش دارید، گفت: ما دو بازی دیگر تا سرانجام دور رفت پیش رو داریم و تنها تمرکزمان برای موفقیت در این دیدار است که بتوانیم پیروز این دو بازی باشیم، سپس در خصوص برنامه های خود برای نیم فصل صحبت خواهیم کرد.

خرمگاه در سرانجام گفت: ذوب آهن یک تیم ریشه دار و قدیمی است و باید همه دست به دست هم دهیم تا هر چه زودتر این تیم را به صندلی واقعی اش که همان بالای جدول است، برسانیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ذوب آهن دچار بی انضباطی تاکتیکی شده، مقابل پرسپولیس موقعیت نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ذوب آهن دچار بی انضباطی تاکتیکی شده، مقابل پرسپولیس موقعیت نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید