جبران آتش سوزی جنگل های استرالیا با اجرای بازی های ویدئویی

به گزارش وبلاگ وردپرس، با وقوع آتش سوزی گسترده در جنگل های استرالیا، روش های متنوعی به منظور جمع آوری پول با هدف یاری به جبران این فاجعه ابداع شده که یکی از آنها مبتنی بر اجرای بازی های ویدئویی است.

جبران آتش سوزی جنگل های استرالیا با اجرای بازی های ویدئویی

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ وردپرس به نقل از انگجت، یک شرکت ارائه دهنده خدمات بازی های ویدئویی در استرالیا به نام هامبل با هدف جمع آوری پول برای جبران آتش سوزی و یاری به احیای پوشش جنگلی و اسکان حیوانات، اعلام نموده افرادی که حداقل 25 دلار به این هدف اختصاص دهند، می توانند به 30 بازی آنلاین برای اجرا دسترسی داشته باشند.

رقم قابل اهدا از این طریق بین 25 تا 400 دلار است و هر چه رقم اعطا شده افزایش یابد، تعداد بازی های قابل اجرا بیشتر می گردد. هر کدام از این بازی ها توسط شرکت های مختلفی طراحی شده اند و امکانات و کیفیت های متفاوتی دارند.

هامبل اعلام نموده تمامی مبالغی را که به این شیوه جمع آوری کند، به سازمان های دست اندرکار جبران خسارات آتش سوزی جنگل های استرالیا اختصاص می دهد. این شرکت می گوید در مدت کوتاهی که اجرای این طرح را شروع نموده بیش از 25 هزار نفر در آن مشارکت نموده اند.

آنالیز ها نشان می دهد آتش سوزی جنگل های استرالیا باعث نابودی 10.7 میلیون هکتار جنگل در این کشور شده که بزرگتر از مساحت کشور کره جنوبی است. این واقعه به مرگ 28 نفر و بیش از یک میلیارد نوع گونه جانوری منجر شده است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "جبران آتش سوزی جنگل های استرالیا با اجرای بازی های ویدئویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جبران آتش سوزی جنگل های استرالیا با اجرای بازی های ویدئویی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید