تیم دقیقه نودی شهرداری اردبیل مقابل نماینده قائمشهر به تساوی رسید

به گزارش وبلاگ وردپرس، هفته اول از مرحله دوم لیگ دسته سه فوتبال کشور از ساعت 14 امروز با دیدار دو تیم شهرداری اردبیل و شهید مولائی قائمشهر به میزبانی مجموعه ورزشی 20 هزار نفری علی دایی شروع شد.

تیم دقیقه نودی شهرداری اردبیل مقابل نماینده قائمشهر به تساوی رسید

در شرایطی که تصمیم گیری برای حضور نماینده استان در لیگ به اما و اگر وابسته بود و احتمال عدم تیمداری نماینده استان وجود داشت اما با رویکرد مثبت شهرداری و شورای شهر در ظرف کمتر از چند روز مانده به شروع رقابت ها جان تازه ای به این تیم مردمی بخشید.

هر چند انتظار نتیجه دریافت از تیمی که تنها در کمتر از سه روز بسته شده بود انتظار بالایی است اما شهرداری اردبیل در اولین دیدار خود تا مرز کسب سه امتیاز شیرین بازی نیز پیش رفت اما در نهایت نتیجه دیدار به تساوی انجامید.

در این دیدار پربرخورد که هر دو تیم موقعیت های نصف و نیمه زیادی را بر روی دروازه های همدیگر ایجاد کردند با برتری تیم میهمان شروع شد اما بلافاصله شهرداری اردبیل با ضربه پنالتی که توسط رضا مقدم به دست آورد پیش افتاد.

با زدن گل تساوی در شرایطی که نماینده استان روحیه و انگیزه مضاعفی را پیدا نموده بود، در دقیقه 35 توسط هادی بهزاد پیش افتاد تا نیمه نخست مسابقه را با برتری به سود خود خاتمه دهد.

در نیمه دوم نیز شرایط مسابقه به صورت پایاپای ادامه یافت تا شهرداری اردبیل خود را آماده جشن پیروزی کند،اما تمام اتفاقات به سود تیم میزبان پیش نرفت تا در دقایق انتهایی گل تساوی را دریافت نموده و امتیازات این دیدار به صورت مساوی بین دو تیم تقسیم گردد.ب

با توجه به قول مساعد سازمان شهرداری اردبیل و وزارت ورزش و جوانان مبنی بر حمایت 20 میلیارد ریالی از تنها نماینده فوتبال استان، با تکیه بر تجربه، انگیزه و استعداد بالای فوتبالیست های جوان اردبیلی امیدهای زیادی برای صعود این تیم به لیگ دسته دو وجود دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تیم دقیقه نودی شهرداری اردبیل مقابل نماینده قائمشهر به تساوی رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم دقیقه نودی شهرداری اردبیل مقابل نماینده قائمشهر به تساوی رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید