بسته حمایتی به خبرنگاران و اصحاب رسانه لرستان اختصاص می یابد

به گزارش وبلاگ وردپرس، خبرنگاران/لرستان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: بسته های حمایتی برای خبرنگاران و اصحاب رسانه استان همزمان با سایر خبرنگاران کشور، پیش بینی و اختصاص می یابد.

بسته حمایتی به خبرنگاران و اصحاب رسانه لرستان اختصاص می یابد

احمدحسین فتایی امروز در جمع وبلاگ وردپرس اظهار کرد: در روزهای اخیر اصحاب رسانه و فعالان مطبوعاتی لرستان بیشترین نقش را در آموزش عمومی و آرام سازی فضای ذهنی جامعه و ایجاد آرامش و امید عمومی داشته و با اطلاع رسانی های به موقع در کنار کادر درمان در خط مقدم مقابله با کرونا بوده اند که این برای همه ما غرور آفرین و ستودنی است و ما به نوبه خود از تلاش هایشان تشکر می کنیم.

وی با بیان اینکه توقف چاپ نشریات مکتوب به خاطر شیوع ویروس کرونا در کشور نباید منجر به کم کاری و همچنین دلسردی وبلاگ وردپرس محترم باشد، عنوان نمود: خوشبختانه با پیگیری های مسئول مطبوعات و خبرگزاری هایاین اداره کل با معاونت مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قول های خوب و مناسبی جهت اهدا بسته های حمایتی برای اصحاب رسانه و مطبوعات استان لرستان صورت پذیرفته است.

فتایی اضافه نمود: با توجه به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر منع چاپ نشریات برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا لازم است مدیر مسئولان نشریات استانی همگام با مطبوعات کل کشور تا شکست کرونا از این قانون تبعیت کرده و از طرفی دیگر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان تمام تلاش خود را جهت حمایتی عملی از اصحاب رسانه بکار خواهد گرفت.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان ادامه داد: این بسته های معیشتی به وبلاگ وردپرس بر اساس پروتکل ها و گزارشات معاونت مطبوعات از نحوه فعالیت ماه های گذشته نشریات مکتوب و همچنین پایگاه های بر خط انجام می پذیرد که اطلاعیه دقیق آن طی روزهای آینده از طریق معاونت مطبوعات ابلاغ و اطلاع رسانی می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بسته حمایتی به خبرنگاران و اصحاب رسانه لرستان اختصاص می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسته حمایتی به خبرنگاران و اصحاب رسانه لرستان اختصاص می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید