برگ زرین دی در فصلی نو ورق خورد

به گزارش وبلاگ وردپرس، با نگاهی به عملکرد بانک دی در 9 ماه گذشته می توان دریافت، ایجاد تغییرات محسوس نگرشی، عملیاتی و استراتژیک در این بانک منتج به حصول دستاوردهای چشمگیری در حوزه های گوناگون بانک شده است.

برگ زرین دی در فصلی نو ورق خورد

به گزارش خبرگزاری وبلاگ وردپرس به نقل از اداره روابط عمومی بانک دی، هیئت مدیره بانک با بازنگری در فرآیندها و پیاده سازی ایده های استراتژیک و عملیاتی جدید و پایبندی به برنامه های اعلام شده، پیروز به ایجاد بهبود در شاخص های عملیاتی بانک و خروج از شمولیت ماده 141 قانون تجارت شد تا برگ زرینی از تقویم دی در فصلی نو ورق بخورد.

بر اساس این گزارش، فرایند فعالیت بانک دی در 9 ماه گذشته، حرکت هدفمند و پیوسته آن در راستا پیشرفت و بهبود را به تصویر می کشد، حرکتی که از شروعین روزهای فعالیت مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره با اصلاح ساختارهای درآمدی، هزینه ای و افزایش بهره وری، پرشتاب شروع شد و در ادامه با معین اولویت های سیاست های اعتباری و اصلاح ساختار سازمانی فرایند مطلوبی در پیش گرفت.

همچنین هدف گذاری و تعریف برنامه عملیاتی برای شعب با شناسایی 5 حوزه استراتژیک سودآوری،سهم بازار، مدیریت بهینه مصارف و مطالبات،ارتقای سطح درآمدها و ارتقای سطح بانکداری الکترونیک هم راستا با اخذ مجوز فعالیت 11 شعبه بانک و مجوز مرحله سوم فعالیت ارزی از بانک مرکزی حرکت در راستا اهداف را تسهیل کرد و شتاب بیشتری بخشید.

احتیاج سنجی و طراحی بسته های متنوع اعتباری و استقبال مشتریان از آن ها سبب شد بانک دی سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهد و دی محل رجوع بسیاری از صاحبان کسب و کارها در دوره سخت شیوع ویروس کرونا باشد.

فروش دارایی های مازاد، وصول مطالبات غیرجاری، تسویه اضافه برداشت بانک مرکزی، افزایش سرمایه از محل آورده نقدی، مطالبات و مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها و نیز واگذاری سهام شرکت های گروه از جمله اقدامات بانک دی برای خروج از شمولیت ماده 141 قانون تجارت و بهبود نسبت کفایت سرمایه به منظور افزایش توانگری بانک د ارائه خدمات پولی و بانکی بوده است.

افزایش 887 درصدی سود سرمایه گذاری ها، افزایش 521 درصدی درآمدهای عملیاتی، کسب سود خالص 45000 میلیارد ریالی، افزایش 22 درصدی منابع و کاهش چشمگیر قیمت تمام شده پول تنها گوشه ای از مهم ترین دستاوردهای مجموعه بانک دی در شش ماهه نخست سال 1399 است که بی شک زمینه دستیابی به شرایط پایدار و آینده ای درخشان را برای بانک دی ترسیم می نماید.

منبع: خبرگزاری آریا

به "برگ زرین دی در فصلی نو ورق خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگ زرین دی در فصلی نو ورق خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید