اولین تریلر و نام فیلم جدید مجموعه انتقام جویان منتشر شد

به گزارش وبلاگ وردپرس، روز گذشته طرفداران مجموعه فیلم های ابرقهرمانی انتقام جویان بالاخره پس از مدت ها شاهد انتشار تریلر فیلم جدید این مجموعه و معین شدن نام آن بودند. حال با انتشار اولین تریلر از فیلم جدید معین شده است که نام قسمت جدید، انتقام جویان: انتها بازی (Avengers: Endgame) است.

اولین تریلر و نام فیلم جدید مجموعه انتقام جویان منتشر شد

پیش از پرداختن به خود تریلر باید اشاره کنیم که طرفداران این مجموعه سینمایی در روزهای گذشته طاقت خود را از دست داده بودند و در واکنش به تاخیر در انتشار اولین تریلر انتقام جویان جدید به سایر تریلرهای مارول در یوتیوب واکنش منفی نشان می دادند.اما روز جمعه بالاخره شاهد انتشار اولین تریلر انتقام جویان: خاتمه بازی بودیم. تریلر جدید اطلاعات زیادی را از داستان فیلم بازگو نمی نماید و به نظر می رسد مارول قصد دارد تا جای ممکن داستان فیلم را محفوظ نگه دارد.

در تریلر انتقام جویان: خاتمه بازی خبری از صحنه های عظیم نبرد نیست. کاپیتان آمریکا و بیوه سیاه در حالی نمایش داده می شوند که از نابودی 50 درصد از ساکنین دنیا و مجموعه ای از ابرقهرمان ها (مربوط به داستان انتقام جویان: جنگ ابدیت) مغموم اند و در حال تنظیم نقشه ای برای نجات خود و دنیا اند. در سوی دیگر ماجرا تونی استارک (مرد آهنی) در سفینه ای در فضا نمایش داده می گردد در حالی که مشغول ضبط یک پیغام برای نامزدش پپر پاتز است. او در پیغام می گوید که چند روزی است آب و غذایش تمام شده و تا یک روز دیگر اکسیژن اش هم تمام خواهد شد. به این ترتیب استارک ظاهرا آماده مرگ می گردد مگر آنکه نجات دهنده ای بیابد.نهایتا تریلر با ورود اسکات لنگ (مرد مورچه ای) خاتمه می یابد. لنگ زنده است و خود را به پایگاه انتقام جویان، جایی که کاپیتان آمریکا و بیوه سیاه حضور دارند رسانده است.در کنار این نقاط اصلی در بخش هایی از تریلر چندین ابرقهرمان دیگر دنیا سینمایی مارول هم به چشم می خورند و البته تانوس در یکی از صحنه ها حضور کوتاهی دارد. صحنه حضور تانوس به راه رفتن او در یک مزرعه مربوط است در حالی که زره او را می بینیم که همچون مترسک به چوب وصل شده. این صحنه دقیقا از کمیک های قدیمی مارول کپی برداری شده و اشاره به زمانی دارد که تانوس بازنشسته شده و به کشاورزی روی می آورد.نهایتا در خاتمه تریلر متوجه می شویم نام فیلم جدید مجموعه، انتقام جویان: خاتمه بازی است. اما Endgame آنچنان هم ناآشنا نیست و قبلا در مجموعه انتقام جویان به کار رفته است. پیش از این در انتقام جویان: جنگ ابدیت دکتر استرنج پس از دادن سنگ زمان به تانوس می گوید Were in the Endgame now و البته تونی استارک در یکی از دیالوگ های انتقام جویان: عصر اولتران هم از همین کلمه استفاده می نماید.

در عین حال Endgame در زبان انگلیسی می تواند در چند معنا به کار برود از جمله در معنای عاقبت نهایی مجموعه ای از برنامه ها و اقدامات و همچنین حرکات نهایی بازیکن در یک بازی شبیه شطرنج در شرایطی که یکی از بازیکنان به زودی بازی را خواهد برد. همانطور که از نام فیلم هم پیداست انتقام جویان جدید قرار است خاتمهی تمام عیار بر فصلی از دنیا سینمایی مارول باشد.

در ادامه می توانید اولین تریلر قسمت جدید مجموعه انتقام جویان را تماشا کنید:

منبع: دیجیکالا مگ

به "اولین تریلر و نام فیلم جدید مجموعه انتقام جویان منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین تریلر و نام فیلم جدید مجموعه انتقام جویان منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید