امیدواری قطری ها به کاهش تفاوت آماری وحشتناک با فوتبال ایران

به گزارش وبلاگ وردپرس، یک روزنامه قطری تفاوت آماری فوتبال این کشور در قیاس با ایران را وحشتناک بیان کرد.

امیدواری قطری ها به کاهش تفاوت آماری وحشتناک با فوتبال ایران

به گزارش وبلاگ وردپرس، روزنامه استاد الدوحه قطر در نسخه امروز خود (دوشنبه) در مطلبی با عنوان آیا تیم های الریان و الغرافه قادر به کاهش تفاوت آماری وحشتناک با فوتبال ایران در سطح باشگاهی هستند؟ نوشت: الریان و الغرافه در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا 2019 روز سه شنبه با حریفان ایرانی (سایپا و ذوب آهن) روبرو می شوند.

در آخرین دوره لیگ قهرمانان آسیا تیم های السد و الدحیل دوحه در مصاف با نمایندگان ایرانی توانستند تفاوت آماری با فوتبال ایران را در سطح باشگاهی کاهش دهند. هر چند تعداد بیشتر پیروزی ها به سود تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا بود. اکنون تیم های الریان و الغرافه می توانند در صورت پیروزی این تفاوت وحشتناک آماری را کاهش دهند. هر چند صعود به مرحله گروهی این رقابت ها مهم ترین هدف است.

بر اساس گزارش تصویری که روزنامه استاد الدوحه منتشر نموده تیم های قطری و ایرانی تاکنون 83 بار در رقابت های آسیایی رودرروی هم قرار گرفتند. 35 پیروزی برای تیم های ایرانی، 25 پیروزی برای تیم های قطری، 24 بار تساوی به صورت مشترک برای تیم های ایرانی و قطری، 10 تساوی منفی برای هر 2 کشور، 14 تساوی مثبت برای هر 2 کشور، ثبت 121 گل زده برای تیم های ایرانی و 100 گل زده برای تیم های قطری آمار رویارویی تیم های این دو کشور هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "امیدواری قطری ها به کاهش تفاوت آماری وحشتناک با فوتبال ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیدواری قطری ها به کاهش تفاوت آماری وحشتناک با فوتبال ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید